پرسش های متداول

 

چطور میتوانم در دوره های آنلاین ثبت نام کنم ؟ 

کاربر گرامی برای ثبت نام در کلاس های مجازی مرکز آموزش ابتدا وارد منوی فروشگاه آنلاین شوید . سپس دوره آموزشی مورد نظر را انتخاب نموده و روی گزینه ثبت نام و پرداخت شهریه کلیک نموده و در همان صفحه روی گزینه تسویه حساب کلیک نمایید و اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید و در نهایت روی گزینه پرداخت سفارش کلیک نمایید . در این لحظه وارد درگاه بانک خواهید شد و پس از پرداخت مبلغ شهریه ثبت نام شما در دوره اعمال میگردد .


چرا اطلاعات کاربری خود را وارد کنم ؟ 

با توجه به اینکه برای دوره های آموزشی گواهی نامه صادر میشود از اینرو داشتن اطلاعات کاربری برای ما مهم است . همچنین میتوانید وارد منوی حریم خصوصی شده و اطلاعات تکمیلی را مشاهده نمایید


مدت زمان فعال شدن کد کاربری و کلمه عبور ؟ 

پس از بررسی اطلاعات مالی در ساعات اداری کد کاربری و کلمه عبور برای شما فعال شده و از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال میگردد .


روش مشاهده دوره آموزشی به چه صورت میباشد ؟ 

برای آموزش نحوه استفاده از پرتال آموزش مجازی اینجا کلیک نمایید


روش خرید برای اشخاص حقوقی ویژه سازمان ها و شرکت ها ؟ 

در صورتی که کاربر حقوقی و رابط آموزش سازمانی هستید میتوانید برای مشاهده لیست دوره ها ابتدا اینجا کلیک نموده و سپس دوره های آموزشی مورد نظر را انتخاب کرده و از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن ۸۸۳۱۰۱۱۳ الی ۱۹ درخواست پیش فاکتور رسمی نمایید  .


مدت زمان فعال بودن کد کاربری و کلمه عبور 

پس از دریافت کد کاربری و کلمه عبور میتوانید بمدت ۱ ماه تا ۴۵ روز دوره آموزشی را مشاهده نموده و آزمون آنلاین خود را اعمال نمایید . سپس همکاران ما گواهی نامه پایان دوره را به آدرس پستی که هنگام ثبت سفارش وارد کرده بودید ارسال میکنند .


ایا احتیاج به نرم افزار خاصی دارم ؟ 

هنگام مشاهده دوره فقط باید متصل به اینترنت باشید و از مرورگر خود وارد سامانه آموزش مجازی شوید و دوره آموزشی را با هر وسیله  متصل به اینترنت مشاهده نمایید