خدمات آموزش مجازی

تولید محتوا

تولید آموزش مجازی به سفارش سازمانها و شرکتها  (ادامه…)

دوره های مجازی

مشاهده محتوای دوره های مجازی و ثبت نام آنلاین  (ادامه…)

سیستم مدیریت یادگیری

پیاده سازی سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی (ادامه…)

برگزاری کلاس آنلاین

برگزاری همایش ها و سمینارها بصورت آنلاین (ادامه…)

آزمون های آنلاین

برگزاری انواع متد آزمون های حرفه ای بصورت آنلاین (ادامه…)

مستند سازی

فیلمبرداری و تدوین همایش ها و تولید کلیپ (ادامه…)

دوره های الکترونیکی

ما در مرکز آموزش با گرد هم آوردن جوانان متخصص و خلاق و اساتید سرشناس و با تجربه آمده ایم تا مسیری جدید پیش و روی شما علاقمندان قرار دهیم، تا این خلا آموزش مهارت های فردی و کسب و کاری را پر کنیم.

آموزش مجازی چیست ؟

هرگونه فرایند آموزشی که استاد و فراگیر در حضور هم قرار نگرفته باشند و ارتباط این دو از طریق یک وسیله الکترونیکی برقرار گردد آموزش الکترونیکی ( مجازی ) نامیده میشود .از ویژگی های مهم آموزش مجازی میتوان به این نکته اشاره کرد که فراگیران میتوانند فارغ از تمام محدودیت ها زمانی و مکانی و همچنین کمترین هزینه ممکن ، دوره های آموزشی خود را بگذرانند. این فرایند به دو روش انجام میگردد.

۱ . آموزش همزمان  : در این روش استاد دوره بصورت حضوری ( زنده ) از طریق سامانه اینترنتی وبینار بطور همزمان آموزش و منابع آموزشی خود را از طریق انتقال صدا و تصویر به فراگیران آموزش داده و به پرسش های فراگیران بصورت زنده پاسخ گو می باشند.

  ۲. آموزش غیر همزمان  : در این روش منابع آموزشی توسط استاد بصورت الکترونیکی اعم از صوتی و تصویری تولید شده و در یک سامانه قرار میگیرد و فراگیران با متصل شدن به اینترنت و یا اینترانت از این منابع استفاده مینمایند . .

ارزیابی عملکرد

15 سال
سابقه فعالیت
21000
تعداد فراگیران
82 عنوان
دوره الکترونیکی
1500 ساعت
محتوای آموزشی

برخی از مشتریان ما