ورود به سامانه

 

 پس از خرید دوره آموزشی آنلاین از فروشگاه آنلاین آموزش های مجازی،  اطلاعات پرداخت توسط همکاران واحد مالی مورد تایید قرار میگیرد . سپس کد کاربری و کلمه عبور برای دوره مورد نظر ایجاد شده و از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهد شد . پس از دریافت اطلاعات کاربری روی منوی ورود به سامانه ) در بالای همین صفحه کلیک نموده و کد کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید . مدت زمان اعتبار کد کاربری و کلمه عبور ۱ ماه می باشد و پس از برگزاری آزمون آنلاین برای شما از طریق پست گواهی نامه معتبر ارسال خواهد شد .

 

 


مرحله اول : برای ورود به پرتال آموزش مجازی اینجا کلیک نموده و کد کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید .  (در صورت عدم دریافت نام کاربری و کلمه عبور در ساعات کاری با شماره تلفن ۸۸۳۱۰۱۱۸ الی ۱۹ داخلی ۲۳۴ تماس حاصل فرمایید)‌


مرحله دوم : روی منوی درسهای من کلیک نمایید . و درس مورد نظر را انتخاب نمایید . ( در صورتی که درسی برای شما فعال نشده باشد با ما تماس بگیرید ) 


مرحله سوم : اکنون سرفصل های دوره آموزش مجازی قابل مشاهده میباشد و فقط کافیست به ترتیب روی عناوین سرفصل ها کلیک نمایید


مرحله چهارم : در مرحله آخر فایل آموزشی دوره مجازی بهمراه صدا و تصویر قابل مشاهده می باشد . ( شما میتوانید با توجه به حجم و سرعت اینترنت  مانند عکس زیر کیفیت مورد نظر خود را انتخاب نمایید ) 

 در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر روی منوی تماس با ما کلیک نمایید