مستند سازی

فیلمبرداری و تدوین همایش ها و تولید کلیپ

فیلمبرداری از همایش، کنگره ها و گردهمایی ها کار پیچیده ای ست و مستلزم نگاهی تخصصی. فیلمبرداری از همایش از سالها قبل در مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران آغاز شده است و ما هرگز فیلمبرداری از همایش را، فقط قرار دادن چند دوربین در سالن، ندیده ایم دپارتمان سمعی و بصری مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با در اختیار داشتن تیمی حرفه ای و با تجربه در این زمینه هرگونه نگرانی در مشتری را به کمترین حد ممکن رسانده و با ارائه خدمات مناسب خاطره ای خوشایند در ذهن مشتریان و حاضرین به یادگار بگذارد.

همانطور که میدانید ، در هر یک از همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارهایی که برگزار می شود جمعی از اندیشمندان ، بزرگان و متخصصین و نخبگان حضور دارند . بنابراین هر سمینار یا کنفرانس مربوط به یک مرکز علمی معتبر و با جمع مهمی از بهترین متخصصین از سازمانها و شرکتها برگزار میگردد . در واقع این افراد بر اساس رویکرد های حرفه ای گرد هم می آیند تا در بستری مناسب برخی مسائل و مشکلات را بررسی و راه حل هایی را ارائه کنند و دیگران را نیز در جریان امور قرار دهند

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با به کارگیری کادری مجرب و متخصص و با تجربه لازم در زمینه انواع فیلمبرداری همایش ، کنگره ، سمینار و… میتواند به هر چه بهتر شدن سمینار و همایش شما کارفرمایان محترم رنگ ویژه تری ببخشد . این مرکز با جدید ترین تکنولوژی های موجود همایش ها و سمینار های شما را مستند کرده و بصورت حرفه ای تدوین و مونتاژ مینماید .