درباره مرکز آموزش مجازی تحقیقات صنعتی ایران

 

 


 

فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران طی سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته و بصورت یک هلدینگ آموزشی تاثیر گذار در فضای آموزش های کاربردی و مهارتی در کشور مطرح گردیده است. این مرکز دارای موسسات وابسته زیر می باشد: 

سال ۱۳۹۸ مصادف با سی وسومین  سال فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. فعالیتی که از سال ۱۳۶۵در قالب مرکز آموزش وزارت صنایع آغاز و از اواخر سال ۱۳۷۲ با مشارکت ۲۱۱ واحد صنعتی و بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید و متخصصین به صورت یک موسسه آموزشی و پژوهشی مستقل ادامه یافت که خدمات آموزشی مرکز در حوزه آموزش های کارکنان دولت ,آموزش های مدیریتی و منابع انسانی  , دوره های آموزشی مالی و حسابداری , همایش های کیفیت , آموزشهای زیست محیطی ,آموزش های فنی تخصصی ,آموزش مهندسین صنایع و آموزش های بازاریابی و فروش بصورت آموزش حضوری , غیرحضوری , آموزش مجازی و الکترونیکی و همچنین از طریق وبینار های آموزشی ارائه میگردد . اینک که در پرتو الطاف الهی دستاوردهای قریب به بیش از سه دهه فعالیت مستمر را مرور می کنیم. قبل از هر چیز خود را مدیون و مرهون همکاران، صاحبان علم و اندیشه و تلاشگران عرصه آموزش و فرهنگ می دانیم که مایه مباهات، تقدیر و تشکر است. از جمله :

بهره مندی از همکاری بیش از ۹۰۰ نفر از اساتید و متخصصین صنعت و دانشگاه و استفاده از راهنمائی و همکاری مدیران و مسئولین آموزش و پژوهش سازمان ها ، واحدهای تولیدی و خدماتی که با طرح نیازهای سازمانی خود ما را در معرض آزمون و پاسخگویی قرار داده و با طرح نظرات، پیشنهادها و انتقادات به سوی رشد و تعالی رهنمون شدند.


فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران طی سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته و بصورت یک هلدینگ آموزشی تاثیر گذار در فضای آموزش های کاربردی و مهارتی در کشور مطرح گردیده است. این مرکز دارای موسسات وابسته زیر می باشد: 

– مرکزآموزش علمی – کاربردی تحقیقات صنعتی ایران
– موسسه آموزش عالی آزاد فراز دانش
– موسسه فرهنگی دیجیتال تدبیر دانش ماندگار
– انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران
– مرکز نو آوری و شکوفایی صنعتی ایران « منش »
– شرکت بازرسی فناوری های پیشرفته ایرانیان


به منظور ارتقاء و تضمین کیفیت فعالیت های آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و انتشاراتی در آذر ماه سال ۱۳۹۱ با طی مراحل لازم (تشکیل کمیته راهبری، آموزش کارکنان، مستندسازی، استقرار سیستم، ارزیابی و ممیزی)نهایتاً مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران موفق به اخذ گواهینامه استانداردهای بین المللی از شرکت TUV INTercerl در ۳ زمینه زیر گردید:

* سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردهای ISO 9000:2008
* سیستم مدیریت آموزش ISO 10015:1999
* استاندارد بین المللی مدیریت فرآیند آموزش IWA2
* مرکز آموزش نمونه در سطح ملی
* مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران در روز جهانی استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد ایران
* بعنوان مرکز آموزش نمونه در سطح ملی معرفی و موفق به دریافت لوح سپاس گردید

 


برخی از گواهی نامه ها و تایید صلاحیت های مرکز آموزش

 

 


جدیدترین دوره های آموزش مجازی